Burun Deliği Küçültme

burun deliği küçültme

Burun delikleri ve burun kanatları, güzel bir burun görünümü için önemli olan detaylardandır. Doğal burun estetiğinin temeli olan doğal burun görünümü, burun deliklerinin de doğal olmasıyla sağlanır.Normal burun deliği görüntüsünün oval olduğu kabul edilir. Burun deliklerinin şekli, genişliği ve burun ucunun diğer kısımlarına olan oranı estetik sonucu etkilemektedir. Özellikle burun ucunun küçültüldüğü ameliyatlarda burun kanatlarındaki fazlalığın giderilmesi ve burun deliklerinin küçültülmesi ameliyatın temel basamaklarından bir tanesidir.

Burun deliği büyük olan hastaların tercih ettiği burun deliği küçültme ameliyatı, burun ameliyatı sırasında yapılabileceği gibi ayrı bir ameliyat ile de yapılabilir. Sadece burun deliği küçültmenin yeterli olacağı durumlarda ayrıca bir burun ameliyatına gerek olmaz. Bu duruma ameliyat öncesi yapılacak detaylı muayene sırasında karar verilir.

Burun deliği, estetik açıdan önemli olduğu kadar sağlık açısından da oldukça öneme sahiptir. Nefes almayı sağlayan burun deliği, havanın burna giriş kapısı olarak nitelendirilir. Burun kanatlarında yeterli kıkırdak desteğin olmadığı durumlarda kişi nefes alırken burun kanatları oluşan negatif basınçla kapanır ve burundan solunum güçleşir. Bu durumda burun kanatlarının kıkırdak desteklerle güçlendirilmesi gerekir. Diğer taraftan burun ucunu daha kibar göstermek adına burun kanatlarından aşırı kıkırdak dokusu çıkarmak ve kıkırdak desteğini zayıflatmak sık yapılan hatalardandır.

Burun deliği küçültme İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye için son dönemlerin en çok tercih edilen estetik ameliyatları arasında görülmektedir.

Burun deliği ve burun kanatlarının estetiği için detaylı bilgi ve burun deliği küçültme ameliyatı fiyatı için form doldurabilir ya da iletişim numaramızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Etiketler: Burun deliği küçültme, burun deliği daraltma, burun kanatlarını küçültme, büyük burun deliği ameliyatı, burun deliği estetiği

Burun Estetiği ile İlgili Diğer Konular:
Burun Estetik Ameliyatı Kaç Saat Sürer?
Burun Estetik Ameliyatında Anestezi
Burun Estetik Ameliyatı Yaşı Kaçtır?
Rinoplastide Kapalı Teknik
Rinoplastide Açık Teknik
Burun Eğriliği ve Nefes Alma Sorunları Burun Estetiği ile Giderilir Mi?
Estetik Burun Ameliyatı ile Neler Değiştirilebilir?
Estetik Burun Ameliyatı Neden Zordur?
Burun Estetiği Ameliyatı Öncesi
Burun Estetiği Ameliyatı Kimlere Yapılabilir?
Burun Estetiği Ameliyat Teknikleri
Rinoplastide Açık Tekniğin Avantaj ve Dezavantajları
Burun Estetik Ameliyat Evresi
Erkek ve Kadında Rinoplasti
Burun Estetiği Ameliyatı Sonrası Tampon ve Kalıplar
Burun Estetiği Ameliyatı Sonrası Yeni Görünüm
Burun Düşmesi
Burun Ameliyatı Rinoplasti Komplikasyonları
Burun Tıkanıklığı
Burun Estetiği 1 Ay Sonrası
Doğal Burun Estetiği

10 Temmuz 2016


17 Ağustos 2018

8 yorum

  • Burun kanadı ve deliklerini küçültmek istiyorum. Fiyat bilgisi alabilir miyim ?

  • Merhaba 5 ay önce burun ameliyatı geçirdim burun deliklerimin büyük olduğunu düşünüyorum
    Ameliyat nasıl gerçekleşiyor ve ücret hakkında bilgi alabilir miyim?

  • merhaba ben daha önce bi estetik ameliyatı geçirdim ve burun deliklerimin orantısız olduğunu düşünüyorum çevremdende böyle tepkiler alıyorum tekrar ameliyat olsam burun deliklerinin küçültülmesi için sizce uygunmufur ve fiyatını öğrenebilirmiyim

  • Burun deliklerimi küçültmek istiyorum ücretler hakkında bilgi alabilirmiyim.

  • Merhaba ben yeni bir ameliyat geçirdim görüntü olarak sorun olmayan sadece minik bi dokunuşla farklılık istemiştim fakat sonuç olarak burun delikleri bariz şekilde farklı biri yukarı biri ise yatsı durumda evden bile çıkamıyorum. Doktorum yeni daha diyor fakat iki kanadı bir birine denk getirmekte zorlandım dedi fakat bi çaresi bi çözümü var mı beklemek istemiyorum çünkü her gören eşit değil olmamış kendi yüzünü mahvettin diyor; ( rica etsem bu konu hakkında bilgi alabilirmiyim.

  • Burun deliklerimi küçültmek istiyorum ücretler hakkında bilgi alabilirmiyim.

  • Burun deliklerimi kucultmek istiyorum. Ameliyatli bir islemmidir ? Suresi ve ucreti konusunda bilgi verebilirmisiniz

  • Burun deliklerimi kucultmek istiyorum.sadece burun deligi kucultme operasyonu yapiliyormu ? Yapiliyor ise islem sonrasinda nefes alip vermede bir problem olusurmu ? Ameliyatli bir islemmidir ? Suresi ve ucreti konusunda bilgi talep etmek istiyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir