Cengiz Açıkel Şikayet

Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Cengiz Açıkel ile ilgili şikayetlerinizi buradan iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Cengiz Açıkel şikayet başlığı altında gönderilmiş bir mesaj bulunmamaktadır. Farklı sitelerden alınmış diğer yorumları aşağıda inceleyebilirsiniz.

uludag-sozluk-cengiz-acikel

cengiz-acikel-jinekomasti-yorumu

doktor-takvimi-cengiz-acikel-yorum-1 doktor-takvimi-cengiz-acikel-yorum-2

Prof. Dr. Cengiz Açıkel

Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı at Cengiz Açıkel
UT Southwestern Medical Center, Dallas-USA' da araştırma görevlisi, GATA (Gülhane Askeri Tıp Akademisi) Tıp Fakültesi ve Acıbadem Üniversitesi Tıp Fakültesinde öğretim üyesi olarak görev yapmış olan Prof Dr Cengiz Açıkel halen İstanbul-Batı Ataşehir'de bulunan özel muayenehanesinde hizmet vermektedir.

Latest posts by Prof. Dr. Cengiz Açıkel (see all)

5 yorum

  • Canan Alemdaroğlu

    Prof.Cengiz Açıkel ile randevum çok iyi geçti kendisi çok ilgili ve alakalı hasta olarak size zaman ayırıyor. Eğer başka bir doktora yönlendiriyor ise sizden hiç bir ücret talep etmiyor. Gerçekten saygılı hocama başarılarının devamını diliyorum.

  • Merhabalar, iki kolumda da yanık ve kesi izleri vardı tam bir umutsuz vakayım diye düşünürken yolum Cengiz Hocama düştü. Yakın dostlarım “Emre sen gerçekçi adamsın bu izler kapanmaz” deseler de ben, Hocam la görüştüm ve “bu izler düzeltilebilir” dediğinde ki heyacanımı vücudunda oluşmuş izlerden muzdarip arkadaşlar daha iyi anlarlar. Sonuç olarak ameliyat oldum ve bu sonuca bırakın başkalarını ben bile inanamıyorum. Hocam siz tam bir sanatçısınız dediğimde ” Biz buna bilim diyoruz Emre Bey” dedi. Teşekkürler Hocam iyiki varsınız ve iyiki sizi tanımışım.

  • Merhabalar Cengiz Hocama mart 2015de burun ameliyatı oldum.hem nefes alma şikayetim vardı hem de kemerli burnumu estetik açıdan azıcık düzelttirmek istiyordum..kimse ameliyat olduğumu anlamıyor ..o derece de doğal oldu.Ayrıca hastalarına cok güven veriyor
    Cengiz hocama cok teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir