Cengiz Açıkel Şikayet

Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Cengiz Açıkel ile ilgili şikayetlerinizi buradan iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Cengiz Açıkel şikayet başlığı altında gönderilmiş bir mesaj bulunmamaktadır. Farklı sitelerden alınmış diğer yorumları aşağıda inceleyebilirsiniz.

uludag-sozluk-cengiz-acikel

cengiz-acikel-jinekomasti-yorumu

doktor-takvimi-cengiz-acikel-yorum-1 doktor-takvimi-cengiz-acikel-yorum-2

6 yorum

 • Canan Alemdaroğlu

  Prof.Cengiz Açıkel ile randevum çok iyi geçti kendisi çok ilgili ve alakalı hasta olarak size zaman ayırıyor. Eğer başka bir doktora yönlendiriyor ise sizden hiç bir ücret talep etmiyor. Gerçekten saygılı hocama başarılarının devamını diliyorum.

 • Merhabalar, iki kolumda da yanık ve kesi izleri vardı tam bir umutsuz vakayım diye düşünürken yolum Cengiz Hocama düştü. Yakın dostlarım “Emre sen gerçekçi adamsın bu izler kapanmaz” deseler de ben, Hocam la görüştüm ve “bu izler düzeltilebilir” dediğinde ki heyacanımı vücudunda oluşmuş izlerden muzdarip arkadaşlar daha iyi anlarlar. Sonuç olarak ameliyat oldum ve bu sonuca bırakın başkalarını ben bile inanamıyorum. Hocam siz tam bir sanatçısınız dediğimde ” Biz buna bilim diyoruz Emre Bey” dedi. Teşekkürler Hocam iyiki varsınız ve iyiki sizi tanımışım.

  • Hocam resimlerinizi görebilme imkanımız var mi ?

  • emre bey evet fotografını gorebılır mıyız mumkunse kolunuzun..

   • Gerçek hasta fotoğraflarının (öncesi – sonrası) sosyal medyada ve web sitesinde paylaşılması hem etik değildir hem de insani olarak uygun görülmemektedir. Ayrıca yasalara da aykırıdır. Yaptığımız ameliyatlara özel öncesi – sonrası fotoğrafları sadece muayene sırasında gösterilebilmektedir. Saygılarımla..

 • Merhabalar Cengiz Hocama mart 2015de burun ameliyatı oldum.hem nefes alma şikayetim vardı hem de kemerli burnumu estetik açıdan azıcık düzelttirmek istiyordum..kimse ameliyat olduğumu anlamıyor ..o derece de doğal oldu.Ayrıca hastalarına cok güven veriyor
  Cengiz hocama cok teşekkür ederim

Soru Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir