Doktora Soru Sor

Adınız Soyadınız (zorunlu)

E-postanız (zorunlu)

Telefon Numaranız (zorunlu)

Mesajınız (zorunlu)

Dilerseniz Fotoğraf Ekleyin (Maksimum 5 MB) (İnternet bağlantı hızınıza göre fotoğrafların yüklenme süresi değişiklik gösterebilir.)


Güvenlik Sorusu

Burun Estetiği, Meme Estetiği, Yüz Estetiği, Vücut Estetiği, Rekonstrüktif Cerrahi alanlarında ve Jilet İzi Tedavisinde uzman olan Prof. Dr. Cengiz Açıkel’e bu konularda sorular sorabilirsiniz.

Doktora Soru Sor sayfasından sorduğunuz tüm soruları Prof. Dr. Cengiz Açıkel titizlikle mail üzerinden kendisi cevaplar.

Prof. Dr. Cengiz Açıkel’in sizlere ulaşabilmesi için lütfen girmiş olduğunuz iletişim bilgilerinin doğruluğundan emin olunuz.

Ayrıca tüm sorularınız için 05358752020 numaralı telefon ve WhatsApp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. (Pazar hariç 10:30 – 19:30)

Prof. Dr. Cengiz Açıkel

Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı at Cengiz Açıkel
UT Southwestern Medical Center, Dallas-USA' da araştırma görevlisi, GATA (Gülhane Askeri Tıp Akademisi) Tıp Fakültesi ve Acıbadem Üniversitesi Tıp Fakültesinde öğretim üyesi olarak görev yapmış olan Prof Dr Cengiz Açıkel halen İstanbul-Batı Ataşehir'de bulunan özel muayenehanesinde hizmet vermektedir.
Prof. Dr. Cengiz Açıkel